+48 606-703-078, +48 33-816-30-17
aluwin@aluwin.pl

Firma Alu-Win działa na rynku od 2005 roku. Zajmujemy się projektowaniem, produkcją i montażem elementów aluminiowych wykorzystywanych w budownictwie. Wykonujemy drzwi, okna, ścianki działowe, fasady, ogrody zimowe, zabudowy balkonów i wiele innych.

Służymy również pomocą w zakresie doradztwa przy projektowaniu i doborze rozwiązań zgodnych z obecnymi trendami, przy wykorzystaniu szkła i aluminium w nowoczesnej architekturze. Do produkcji wykorzystujemy nowoczesną linię produkcyjną firmy MECAL, którą cechuje bardzo wysoka jakość i dokładność obrabiarek.

Projektowaniem, obsługą maszyn, produkcją elementów oraz montażem zajmują się wykwalifikowani i doświadczeni pracownicy, co pozwala nam utrzymać najwyższy poziom jakości produktów, jak również świadczonych usług. Zachowanie najwyższej jakości produkowanych przez nas wyrobów gwarantuje współpraca tylko ze sprawdzonymi i uznanymi na rynku dostawcami.

Posiadamy świadectwo autoryzowanego producenta stolarki aluminiowej, w systemach ALUPROF®, oraz certyfikaty uprawniające do produkcji stolarki przeciwpożarowej i oddymiającej. Jako producent aluminiowych elementów dla budownictwa staramy się aby nasza oferta obejmowała maksymalnie szeroki zakres produktów i usług związanych z profilem naszej działalności.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Dachy
Dachy
Fasady
Fasady
Obiekty Przemysłowe
Obiekty Przemysłowe
Salony Samochodowe
Salony Samochodowe
Obiekty Sportowe
Obiekty Sportowe
Witraże
Witraże
Domy
Domy
Powierzchnie Biurowe
Powierzchnie Biurowe
P.P.U.H. ALU-WIN
Ul. Mielnickiego 23,
43-382 Bielsko Biała

Biuro: +48 33-816-30-17
E-mail: aluwin@aluwin.pl

Właściciel: Michał Żontołw
Tel. kom.: +48 606-703-078
Email: m.zontolw@aluwin.pl